Scorpion 3. sezonu ile FOXCRIME ekranlarında

Scorpion 3. sezonu ile FOXCRIME ekranlarında

Amerika'da kısa sürede en çok izlenenler listesine giren polisiye dizi Scorpion, 3. sezonu ile 9 Şubat Perşembe, 20.30'da FOXCRIME ekranlarına dönüyor.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek hayata geçirilen ve Amerika'da kısa sürede en çok izlenenler listesine girmeyi başaran polisiye dizi Scorpion 3. sezonu ile, 9 Şubat Perşembe günü 20.30’da FOXCRIME ekranlarına dönüyor. Üstün zekalı Walter O’Brien’ın, farklı alanlardaki süper zekalıları toplayarak kurduğu beyin takımı Scorpion, modern çağın en önemli yüksek teknoloji tehlikelerini engellemek için federallerle birlikte çalışıyor.

Walter O’Brien’ın kurduğu ve insanları kolayca okuyabilen davranış uzmanı Toby, istatistik gurusu Sylvester, mekanik dahisi Happy ve onları dış dünyaya açan Paige'nin yer aldığı beyin takımı Scorpion’u yeni sezon bölümlerinde zorlu bir müdacele bekliyor. Amerikan ordusunun ekipmanlarını kontrol etmek üzere harekete geçen bir hacker ekibini durdurması gereken ekip, her türlü kişisel sorunlarını bırakarak işe odaklanmalıdır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER