Kalbimdeki Deniz’den kampanya: Kütüphaneler Kitapsız Kalmasın

Kalbimdeki Deniz’den kampanya: Kütüphaneler Kitapsız Kalmasın
Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Kalbimdeki Deniz, kütüphanesi olmayan okullara destek olacak. Yayınlanan son bölümde Deniz’in at çiftliğine kurduğu kütüphaneyle başlayan kampanya ile Kalbimdeki Deniz, kitap ihtiyacı olan okulların sesini duyuracak.
 
FOX ekranlarında cumartesi akşamları ekrana gelen “Kalbimdeki Deniz” dizisi, verdiği mesajlarla dikkat çekiyor. Kadına şiddetin önlenmesi için Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu’yla ortak çalışan Kalbimdeki Deniz, sokakta yaşayan hayvanların soğuk havalarda barınacak yer ve yemek bulmaları konusuna da dizide sıklıkla yer veriyor.

Dizinin geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümünde ise bu kez kütüphane sahnesi yer aldı. Deniz’in işletmeye başladığı kafeteryanın bir bölümünü kütüphaneye çevirerek değerlendirmesi, kitap kampanyasının da başlangıcı oldu. Sahnenin yayınlanmasının hemen ardından Kalbimdeki Deniz’in resmi sosyal medya hesapları, kütüphanesi olmayan ve kitap ihtiyacı olan okulların öğretmenlerini dizinin hesaplarına mesaj atmaya davet etti. Gelen mesajlar değerlendirilerek dizinin sosyal medya hesaplarından duyurulacak ve daha büyük kitlelere ulaşması sağlanacak. Kütüphaneler kitapsız kalmasın sloganıyla yola çıkılan kampanya ile Kalbimdeki Deniz, kitap ihtiyacı olan okulların sesi olacak.
 
Yapımcılığını Pastel Film adına Efe İrvül’ün üstlendiği, senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz Mehdiabbas’ın yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Hakan Vanlı, Zeynep Aydemir, Faruk Üstün, Batuhan Ekşi, Güzin Usta, Hazal Adıyaman, Levend Yılmaz, Hülya Şen, Nazlı Pınar Kaya, Evren Erler, Sercan Gülbahar, Serkan Altıntaş, Emre Yanık, Çağlayan Doruk Ozanoğlu, Suat Karausta ve Yılmaz Şerif yer alıyor.
 
Kampanya ve kütüphane sahnesi için: 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER