Efsane ile tanışmaya hazır olun, Adı Efsane başlıyor!

Efsane ile tanışmaya hazır olun, Adı Efsane başlıyor!
Kanal D ekranında bu akşam yeni bir dizi izleyicisi ile buluşacak: Adı Efsane.
 
D Productions imzalı, 2017’nin efsanesi olmaya aday projenin başrolünde bu zamana kadarki alışılagelmişin dışında bir karakter ile sevenleri ile buluşacak Erdal Beşikçioğlu var. Ünlü oyuncunun uzun yol arkadaşları ise iki başarılı isim: Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer.
 
Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadelenin anlatılacağı Adı Efsane’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken, senaryo Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’a emanet.
 
“Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile ekran macerasına bu akşam start verecek Adı Efsane”nin genel hikâye ve künyesi ise şöyle;

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy,  basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.
 
Künye

Yapım: D Yapım
Yapımcı: Müge Turalı Pak - Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen: Devrim Yalçın
Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal
Senaryo: Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız
Görüntü Yönetmeni: Kemal Sözen
Sanat Yönetmeni: Aynur Topalak
Müzik: Alpay Göltekin

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan ( Hasan), Güneş Hayat ( Kevser ), Bülent Düzgünoğlu ( Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan), Almila Ada ( Melis ), Leya Kırşan ( Zeynep), Baran Bölükbaşı ( Fiko), Hakan Ummak (Sadık)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER