D-Smart yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne sevincine ortak olmaya devam ediyor!

D-Smart yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne sevincine ortak olmaya devam ediyor!
D-Smart, öğrencilerin karne sevincine ortak oluyor, birbirinden eğlenceli filmlerden oluşan özel bir seçkiyi yarıyıl tatilinde ekranlara getirmeye devam ediyor.

Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, öğrencilerin karne sevincine renkli içerik yelpazesi ile ortak oluyor. Yoğun bir okul döneminin ardından 23 Ocak’ta başlayan yarıyıl tatili boyunca, çocukların aileleri ile keyifli vakit geçirmeleri için özel bir seçkiyi ekranlara getiriyor. Smart Çocuk, Da Vinci Learning, Baby TV, Boomerang kanallarını ise tüm abonelere ücretsiz olarak sunuluyor. İyi Kalpli Koca Adam’ın heyecan dolu hikayesinden Kung Fu ustası Panda Po’nun maceralarına, Altın Küre adaylığı olan müthiş animasyon “Otel Transilvanya”dan, “Buz Devri” kahramanlarının maceralarla dolu deniz seferine, ‘En İyi Animasyon’ dalında Oscar’lı “6 Süper Kahraman” filmi de dahil olmak üzere bir çok keyifli yapım D-Smart kanallarında çocuklara neşeli saatler yaşatacak.

Bu özel seçkide yer alan bazı yapımlar şöyle...

Otel Transilvanya / Hotel Transylvania
28 Ocak Cumartesi, 19.05 , D-Smart / MovieSmart Family HD

Yönetmen: Genndy Tartakovsky
Seslendirenler: Adam Sandler, Kevin James, Andy Samberg
Yapım Yılı: 2012
Tür: Animasyon – Komedi

Konu: Dracula, insanların dünyasından uzakta bir otel işletiyordur. Bir gün, bir çocuk kontun ergenlik çağındaki kızına aşık olunca aşırı korumacı davranır ve kahkaha dolu dakikalar başlar. Eğlenceli yapım En İyi Animasyon dalında Altın Küre’ye aday oldu.

The BFG
3 Şubat Cuma 18.40 , D-Smart / MovieSmart Premium HD


Yönetmen: Steven Spielberg
Oyuncular: Mark Rylance, Ruby Barnhill, Penelope Wilton
Yapım Yılı: 2016
Tür: Fantastik - Macera

Konu:
10 yaşındaki yetim Sophie, bir dev tarafından kaçırıldığında ömrünün sonunun geldiğini düşünür, nitekim devler çocukları yemeleriyle ünlüdür. Ancak bu dev diğerlerinden çok farklıdır, çocukları yemediği gibi son derece iyiliksever biridir ve kendini İyi Kalpli Koca Adam olarak adlandırmaktadır. Yalnızlığını paylaşmak için yanında kalmasını istediği Sophie ile dev, her geçen gün daha fazla birbirine yakınlaşırken elbette çocuk yiyen devlerin de gözü Sophie'ye kayacaktır. Sophie ve dev, İngiltere kraliçesinden yardım istemek için heyecan dolu bir yolculuğa atılacaktır.

Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor / Ice Age: Continental Drift
4 Şubat Cumartesi, 20.45 , D-Smart / MovieSmart Family HD


Yönetmen: Steve Martino, Mike Thurmeier
Seslendirenler: Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo
Yapım Yılı: 2012
Tür: Animasyon – Komedi

Konu: Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor; Manny, Diego ve Sid'in, kendilerini diğerlerinden ayıran afetten sonra sürüklendikleri bir kıtada başlarına gelenleri beyazperdeye taşıyor. Bir buzdağından derme çatma bir gemi yapan kahramanlarımızın maceralarla dolu epik deniz seferi böyle başlıyor. Manny ve arkadaşlarını bu yeni dünyada egzotik deniz canavarları ve acımasız korsanlar da bekliyor.

6 Süper Kahraman / Big Hero 6
5 Şubat Pazar, 21.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD


Yönetmen: Don Hall, Chris Williams
Seslendirenler: Ryan Potter, Scott Adsit, Jamie Chung
Yapım Yılı: 2014
Tür: Animasyon
Ülke: ABD

Konu:
Oldukça zeki bir robot tasarımcısı olan Hiro Hamada kendisini bir anda bir suç örgütünün içinde bulacaktır. Kötü adamların amacı yüksek teknolojili “San Fransokyo” kentini yerle bir etmektir. En yakın arkadaşı Baymax‘ın yardımıyla Hiro, şehri kurtarmak için oluşturulan gönüllüler ordusuna katılır. Onları Hiro'nun diğer arkadaşları da yalnız bırakmayacaktır: Hiro gibi macera bağımlısı olan Gogo Tamaga, oldukça düzenli, sistemli ve sevimli Wasabi No-Ginger, kimya konusunda uzmanlaşmış Honey Lemon ve fanatik Fred. Disney’in yapımcılığını üstlendiği aile animasyonunda yönetmenler animasyonun mutfağından gelen ödüllü isimler olan Don Hall ve Chris Williams ikilisi. Başarılı yapım, En İyi Animasyon dalında Oscar kazanmıştır.

Kuu Kuu Harajuku
Hafta içi her gün, 12.00 / 16.00 / 19.00 , D-Smart/SmartÇocuk HD


Yönetmen: Gillian Carr
Seslendirenler: Maggie Chretien, Daisy Masterman, Emma Taylor-Isherwood, Sally Taylor-Isherwood...
Tür: Animasyon
Yapım Yılı: 2015

Konu:
Amerikalı star Gwen Stefani’nin prodüktörlüğünde hayata geçen çizgi seri Tokyo’nun Harajuku bölgesinin popüler kızları Angel, Baby, Love ve Music; G’nin önderliğinde bir müzik grubu kurarlar. Kendilerine HJ5 diyen kızlar, umutsuz bir vaka olan menajerleri Rudie, tuhaf uzaylılar, canavar hayvanlar, eğlenceyi sevmeyen politikacılar gibi birçok zorluğu aşarak konserler vermeye hem kendileri eğlenip hem de herkesi eğlendirmeye çalışırlar.

Caillou
Hafta içi her gün, 13:00 / 17:00 / 21:30, D-Smart/SmartÇocuk HD


Yaratıcı / Yönetmen: Larry Jacobs
Seslendirenler: Annie Bovaird, Jennifer Seguin, Pat Fry
Yapım Yılı: 1997 - 2017
Tür: Animasyon

Konu: Caillou; dört yaşında, yaşama sevinci ile dolu, inanılmaz haya gücüne sahip bir çocuğun günlük yaşamını ve insanlarla olan ilişkilerini, onlarla olan diyaloğunu aktarıyor. Amerika versiyonu dahil, Almanya'dan İngiltere’ye kadar yayımlandığı pek çok ülkede övgüler toplayan bu çizgi film dizisinde, Caillou'nun yanı sıra sevimli ve Caillou için çok değerli olan kedisi Gilbert de sevilen, önemli bir karakter olarak yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER