Josh McDermitt ile soru-cevap

Josh McDermitt ile soru-cevap
Josh McDermitt The Walking Dead dizisinde Eugene karakterini canlandırıyor.

Sonunda gizemli karakter Eugene de konuştu. The Walking Dead dizisinde Eugene rolünü canlandıran Josh McDermitt, dizide karakterin sırrını nasıl koruduğunu anlattı. 

S: Eugene, karakteri artık senin bir parçan haline geldi mi?

-Kesinlikle artık benden bir parça oldu. Eugene’siz kendimi eksik gibi hissedebilirim. Saçlarım rol icabı çok uzadı ve küçük bir aslan yelesine benziyor artık. Tip olarak Eugene’den kurtuluş yok.

S: Walker’ları öldürmede Eugene pek de iyi sayılmaz, öyle değil mi?

-Bu konuda tam bir başarısızım. Herkesin bu konu hakkında bir tecrübesi var oysa ki. Ama sanırım yavaş yavaş kendimin dünyanın en korkağı olduğunu farketmeye başlıyorum. 

S: Eugene diğerlerine, kendisinin herkesten daha akıllı olduğunu ve iyi bir yalancı olduğunu söylüyor. Sen olsaydın hangi iki davranışının seni tanımladığını söylerdin?

-Sanırım en karanlık durumlarda bile nasıl esprili biri olduğumu söylerdim ve de nasıl koskocaman bir ayıcık olduğumu.

S: 505. bölümdeki sahneden de bahsedelim, tüm Walker’ları patladım ateşler arasında bırakmıştın. Ateş etmek eğlenceli miydi?

-Çok eğlenceliydi! O aracın tepesinde aslında dublör oyuncu vardı ve tüm Walker’lar da dublördü. Sanırım o sahne için bana güvenmezlerdi. Ama dublörümü çok kıskanmıştım. Benim daha iyi bir üst versiyonum olarak karşımda duruyordu. Tamamen fit biriydi ve kostümü benden daha iyi taşıyordu. Sanırım o sahnede ben olsaydım kendimi yakmıştım. Kesinlikle destansı bir gündü bence ve o da unutulmayacak bir sahneydi. 

S: Eugene’in sırrı sizi şaşırttı mı? Başından biri biliyor muydunuz yoksa herkesle beraber mi öğrendiniz?

-Başından beri biliyordum. Robert Kirkman’ın çizgi romanında da bu anahatlarıyla belirtiliyordu zaten. Dolayısıyla insanların bu sır hakkında önceden bir fikri olduğunu düşünüyorum, yine de önyargılarını kırmaya çalıştım.

S: Sırları kendinize saklama konusunda nasılsınızdır? Bu zamana kadar sakladığınız en büyük sır neydi?

-Eugene’in sırrı bu zamana kadar sakladığım en büyük sırdı. Arkadaşlarıma da saçımın neden farklı bir renge boyandığı konusunda yalan söylemek zorunda kaldım. Genel anlamdaysa sır saklama konusunda korkuncum. Bir sırrı bana tutturabilmenizin tek yolu, bana kapalı bir sözleşme imzalattırmak. Yoksa, bu bir meşru hedefe dönüşür. Biri bana bir sır anlattığında heyecanlanırım ve olaya dahil olmak isterim.

Orijinalini okumak için tıklayın.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER