Yılmaz Erdoğan, Münaşaka gösterisinin oyun sayısını arttırdı!

Yılmaz Erdoğan, Münaşaka gösterisinin oyun sayısını arttırdı!
“İstanbul Komedi Festivali” kapsamında “Münaşaka” adlı tek  kişilik gösterisi ile prömiyer yapan Yılmaz Erdoğan seyircilerin yoğun ilgisi üzerine oyun sayısını arttırdı.
 
YILMAZ ERDOĞAN MÜNAŞAKA ETMEYE DEVAM EDİYOR
Digital teknolojiye, sosyal medyayla ilgili güçlü tespitleri ve kendisine dair merak edilen sorulara vereceği cevaplarla seyirciyi çok komik ve hakiki bir yolculuğun içine alan Yılmaz Erdoğan 12 yıl aradan sonra biriktirdiklerini seyircilerle paylaşıyor.
 
Sahneye kurulan dev bir bilgisayarı gösterinin bir parçası haline getiren Erdoğan, zaman zaman ekrana yansıtılan görüntüler üzerine yaptığı yorumlarla da seyirciyi gülmekten kırıp geçiriyor.
 
“Gergedan Mevsimi” filminde başrolü paylaştığı dünyaca ünlü oyuncu Monica Belluci ve “Son Umut” filmindeki yönetmeni ve rol arkadaşı Russel Crowe ile ata bindiği sahnelerle ilgili anlattığı anılarla salonu kahkahaya boğan Yılmaz Erdoğan’ın yoğun ilgi gören “Münaşaka” adlı gösterisinin 2 Şubat - Uniq Hall 21:00, 4 Şubat - Ankara Meb Şura 20:30, 5 Şubat - Ankara Meb Şura 19:30, 9-10-16-23 Şubat -  Uniq Hall 21:00  biletleri Biletix’te…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER