ABC kanalının sezon ortası dizi takvimi belli oldu

ABC kanalının sezon ortası dizi takvimi belli oldu
Amerika'nın ulusal kanallarından ABC, halen devam eden Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellere konuk oldu ve sezon ortası dizis takvimini açıkladı.

* 19 Ocak'ta başlayacağı açıklanan Shonda Rhimes'ın Perşembe dizileri Grey's Anatomy, Scandal ve How to Get Away with Murder bir hafta ileri atılarak 26 Ocak'a alındı. Nedeni ise 20 Ocak'ta Trump'ın başkanlık yemini edişinden önce ABC'nin 20/20 programı için özel bir bölüm yayınlamak istemesi.

* Sezon arasına giren Once Upon a Time 5 Mart'ta, Designated Survivor 8 Mart'ta geri dönecek.

* American Crime'ın üçüncü sezonu 12 Mart'ta, dördüncü Shonda Rhimes dizisi The Catch'in ikinci sezonu 9 Mart'ta başlayacak.

* Eşcinsel hakları üzerine bir mini dizi olan When We Rise açılışını 27 Şubat'ta yapacak ve 2 Mart'a kadar yayınlanmaya devam edecek. Karındeşen Jack'in arkadaşı John olduğunu fark eden ünlü bilimkurgu yazarı H.G. Wells'in zaman makinesi aracılığıyla onun peşine düştüğü Time After Time 5 Mart'ta başlayacak.

Üç çocuklu bir adama aşık olan, hayatında ve işinde istediğini elde edemeyen Mary'nin küçüküğünde konuştuğu hayali arkadaşını görmeye başlamsı üzerine bir komedi olan Imaginary Mary açılışını 29 Mart Çarşamba yapacak ve 4 Nisan Salı'dan itibaren Salı günleri yayınlanacak. 1987 yapımı müzikal filmin günümüz uyarlaması Dirt Dancing ise 24 Mayıs'ta televizyon filmi olarak ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER