Homeland 6. sezonuyla FOXCRIME’da ekrana gelecek!

Homeland 6. sezonuyla FOXCRIME’da ekrana gelecek!
Milyonların merakla takip ettiği başarılı dizi Homeland 6. sezon ilk bölümü, Amerika yayınıyla aynı anda 16 Ocak Pazartesi günü 08.30’da, tekrarıyla aynı gün 20.30’da FOXCRIME’da izleyiciyle buluşuyor.

Şimdiden 7. ve 8. sezon onaylarını alan iddialı yapım Homeland’in, heyecanla beklenen 6. Sezonu, Amerika yayınıyla aynı anda FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Claire Danes, Mandy Patinkin ve Rupret Friend’in başrolünde olduğu Homeland, 6. sezonunun ilk bölümüyle 16 Ocak Pazartesi günü 08.30’da, tekrarıyla aynı gün 20.30’da FOXCRIME’da izleyiciyle buluşuyor.

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran ödüllü CIA draması Homeland, 6. sezonu New York’ta geçiyor. Berlin’de bir terör saldırısını engelledikten sonra Carrie, Brooklyn’e taşınır ve Amerika’da yaşayan müslümanlara yardım eder. Bu yılki Amerikan başkanlık seçimlerine de değineceği düşünülen dizi en heyecanlı anlarıyla FOXCRIME ekranlarında yerini alıyor.

Homeland 6. sezonun ilk bölümüyle Amerika yayınıyla aynı anda 16 Ocak Pazartesi günü 08.30’da, tekrarıyla aynı gün 20.30’da FOXCRIME’da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER