Nicole Kidman ve Reese Witherspoon'dan gerilim-komedi dizisi

Nicole Kidman ve Reese Witherspoon'dan gerilim-komedi dizisi
Oscar Ödüllü oyuncular Reese Witherspoon ve Nicole Kidman 2015'in yaz aylarında yayında olması planlanan bir televizyon dizisinde başrol oynayacaklar. Avustralyalı Yazar Liane Moriarty’nin Big Little Lies adlı romanından uyarlanan dizi, çocuklarıyla birlikte bakımevinde kalan üç annenin karıştıkları cinayet olayını gerilim ve komedi öğeleriyle işleyecekmiş. Hikayede yer alacak üçüncü anne rolü için ise şu anda hiçbir isim telaffuz edilmiyor.

Dizinin senaryosunu Ally McBeal'in yazarı David E. Kelly yazıyor. Witherspoon ve Kidman’ın bağlı olduğu yapım şirketleri Pacific Standard ve Blossom Films, bu yılın başında Avustralyalı yazar Moriarty’den, film yapım haklarını satın almış. The Hollywood Reporter'ın geçtiği habere göre dizi henüz pilot çekme aşamasına bile gelmediği halde Amerikan kablolu televizyonlarına, Netfix gibi internet kanallarına, sınırlı sayıda gösterim hakkı verilerek satılmış durumdaymış.

Allah bahtını benzetmesin ama, henüz sahaya bile çıkmamış, kadrosunu dahi tamamlamamış bir dizi hakkında duyduğumuz bu gelişmeler aklımıza Kurt Seyit ve Şura'yı da getirmedi değil.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER