Will and Grace ekranlara geri dönüyor!

Will and Grace ekranlara geri dönüyor!
GÜNCELLEME: Dizinin başrollerinden Debra Messing yaptığı açıklamayla görüşmelerin hala devam ettiğini belirterek çıkan haberleri yalanladı.

Eylül ayında Amerika'daki seçimler nedeniyle yaklaşık on dakikalık özel bir bölümle 10 senenin ardından geri dönen Will & Grace'in geleceği için güzel bir haber geldi.

Ana karakter oyuncusu olmasa da dizide canlandırdığı Beverly Leslie karakteriyle Emmy kazanan Leslie Jordan, dizinin 10 bölümlük sezonuyla ekrana döneceğini açıkladı. Yayıncı kanal da dizinin orijinal kanalı NBC olacak. NBC kanalından haber için resmi bir doğrulama gelmemekle birlikte, Jordan dizinin gelecek sezon yayında olacağını ve Temmuz'da çalışmalara başlanacağını da açıkladı.

Ekim ayında özel bölümün gördüğü ilgi nedeniyle kanalın diziyi geri döndürmeyi düşündüğüne dair bir haber de çıkmış, yaratıcılar ve kadro ile görüşmeye başlandığı belirtilmişti.

Kadrosundaki ana karakter oyuncularına da en az bir Emmy ödülü kazandıran Will & Grace, New York'ta yaşayan eşcinsel avukat Will, onun ev ve en iyi arkadaşı iç mimar ve heteroseksüel Grace, Grace'in sosyetik ve zengin asistanı Karen ile aktör olmak için çabalayan Will'in arkadaşı eşcinsel Jack'in hayatları üzerine bir dizi.


ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER