ATV, Aralık ayınında da en çok izlenen kanalı oldu!

ATV, Aralık ayınında da en çok izlenen kanalı oldu!
atv, yayınladığı dizi ve programlarıyla Aralık ayında da Tüm Gün - Tüm Kişiler, Tüm Gün – AB, Tüm Gün - 20+ABC1, Prime Time Tüm Kişiler Kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu.
 
Kantar Medya’dan alınan verilere göre, Aralık ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv birinciliğini bırakmadı.
 
Zirvedeki isim yine atv!

Yayınladığı dizi ve programlarla, yıllardır her döneme damgasını vurmayı başaran atv, yılı lider olarak zirvede bitirdi. 
 
“Dizi atv’de İzlenir!”
 
Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, Ekim(2015) ayından beri en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor. atv’yi, ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranlarda gelin-damat adaylarını buluşturarak, mutlu yuvalar kurulmasına öncülük eden Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı  Haberleri, atv’de Hafta Sonu, Son Durak dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programlarıfarklı formatıyla ekrana gelen Gözüm Sende, yemeklerin lezzetinden emin Hızlı, marifetli ve kararlı olanların yarışı Karavan, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden, Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikâyesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, çocuk esirgeme kurumunda, ailesiz büyüyerek hayata tutunmaya çalışan 5 genç kızın hayat hikâyesi Kırgın Çiçekler, çaresiz bir annenin çocuğu için söylediği yalanla, hayatının nasıl altüst oluşunu anlatanYeter, gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi’nin yürek burkan hikâyesi Aşk ve Mavi, bir intikam ve aşk hikâyesi olan Kertenkele Yeniden Doğuş ve çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi, çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşması ve diğer karakterlerin dâhil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı Pazar akşamlarının sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor, futbolseverleri ekrana kilitleyen Ziraat Türkiye Kupası grup maçları birinciliğe taşıdı.
 
Milyonları ekrana kilitleyen atv, yeni yılda coşku, sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu dizilerle kaldığı yerden devam edecek. İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan atv “Dizi atv’de izlenir” sloganını bir kez daha yineleyecek!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER