Banu Alkan ve Altay eleme gecesinin konukları

Banu Alkan ve Altay eleme gecesinin konukları
Ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim, iddialı kadrosu ve birbirinden güzel altı yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamına damgasını vuracak.
 
BANU ALKAN VE ALTAY, ELEME GECESİ’NE DAMGA VURACAK!
Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Ayrıca, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Eleme Gecesi’nde dillere destan güzelliğiyle Afrodit Banu Alkan, konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.
 
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Türkiye’nin Afrodit’i Banu Alkan, şarkılarıyla programa renk katacak. “Neremi Neremi” şarkısını seslendirecek Banu Alkan’a, Kemal Doğulu eşlik edecek. Ayrıca sahne performansıyla izleyicileri coşturan Altay, en yeni şarkılarıyla Eleme Gecesi’ne damga vuracak.
 
BU HAFTANIN KONSEPTİ: “MASKELİ BALO”
Yarışmacılar bu hafta, “Maskeli Balo” konseptiyle, birbirinden ilginç maskeler takarak jüriden geçer not almaya çalışacaklar. Açılış şovuna, Ivana Sert’in Hint dansları eşliğindeki gösterisi damga vuracak.
 
Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak. Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e kim veda edecek?
 
İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak Süleyman Demirel’in koleksiyonlarının sergileneceği defile Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde…
 
Banu Alkan’ın konuk jüri koltuğunda oturacağı ‘Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’, Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER