TNT'den yeni bir dizi geliyor: Claws

TNT'den yeni bir dizi geliyor: Claws

Amerika'nın kablolu kanallarından TNT'den yeni bir dizi geliyor. Claws ismindeki dizi, bir manikür pedikürcü salonunda geçen komedi-drama dizisi olacak

Dizi Rashida Jones ve Will McCormack'ın yapım şirketi Le Train Train'den çıkacak ve sezonu 10 bölüm sürecek. Dizinin çekilen pilot bölümünü Eliot Laurence yazmış, Nicole Kassell yönetmişti. Bölümleri bir saat süren dizinin kadrosunda ise Niecy Nash, Carrie Preston, Harold Perrineau, Jenn Lyon, Judy Reyes, Jack Kesy, Karrueche Tran, Kevin Rankin ve Jason Antoon gibi isimler yer alıyor.

Claws'ta konu olaraksa Güney Kaliforniya'da bir salonda çalışan beş tane türlü türlü kadının hayatında olanlar anlatılacak.

Nail Artian salonunun sahibi Desna (Nash) akıl sağlığı sorunlu erkek kardeşiyle yaşayan bir kadın. Çalışanlarından Jennifer (Lyon), önceki ilişkilerinden olma iki çocuk büyütmeye çalışan eski parti kızlarından. Polly (Preston), kısa süre önce kimlik hırsızlığından dolayı yattığı hapisten çıkmış bir kadın. Roller (Kesy) ise bir ağrı kliğini yöneten ama yasadışı olan kliniğin gelirini aklamak için Desna'nın salonunu kullanan birisi olarak izleyici karşısına çıkacak.


ETİKETLER :

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER