Güldür Güldür Show, yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek!

Güldür Güldür Show, yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek!
Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show  Yılbaşı Özel bölümü ile Show Tv ekranlarında kahkaha tufanı estirecek! Birbirinden eğlenceli skeçlerin yanı sıra konukları ile de Güldür Güldür Show yılbaşı akşamına damga vuracak!
 
7’den 70’e herkesin sevgilisi Güldür Güldür Show’un yılbaşı konukları Ferhat Göçer, Hayko Cepkin, Merve Özbey ve Güldüy Güldüy Show’un sempatik çocukları Berat Efe, Esat, Defne ve Zeynep. Birbirinden renkli konukların hem şarkıları hem de esprileriyle renk katacağı gecede eğlence hiç bitmeyecek.  Geri sayım heyecanı, birbirinden eğlenceli skeçler, sürprizler ve sevilen parçalar ile yılbaşı akşamı Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel ile Show TV ekranında!
 
Pavyon'da kibrit satarak geçinen Yeter ve ona aşık olan Bilal, yılbaşı gecesini beraber geçirmeyi başarabilecek mi? Güldüy Güldüy Show Çocuk'un oyuncuları Esat, Berat Efe, Defne ve Zeynep'in, yanlarında eşekle Yeter ve Bilal'in yanında ne işi var?
 
Ana Haber sunucusu Yeter yılbaşı gecesi meydanlardaki muhabirleri  ile İstanbul'un nabzını tutmaya çalışıyor. Nişantaşı, Taksim ve Kadıköy meydanlarında neler yaşanıyor?
 
Şirket çalışanlarının kendi arasında yaptığı yılbaşı çekilişi ne gibi sorunlara yol açacak?
 
Ünlüleri tanıyalım köşesinde bu hafta stüdyo konukları Bahadır, Sinem, Fikri ve Mustafa'nın sorularını Merve Özbey yanıtlıyor. Bakalım Merve Özbey stüdyo konukları ve sunucu Mesut ile anlaşmayı başarabilecek mi?
 
Geri sayım heyecanını Güldür Güldür oyuncuları ile beraber yaşamak ve bol kahkahalı bir yılbaşı akşamı geçirmek için Show TV’de buluşalım.
 
 “Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel”, 31 Aralık Cumartesi akşamı saat 22.00’de Show TV’de! BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER