Açlık Oyunları filmi Game2: Winter ile gerçek oluyor!

Açlık Oyunları filmi Game2: Winter ile gerçek oluyor!

Roman serisi ve dört filmiyle dünyayı bir dönem kasıp kavuran Açlık Oyunları gerçek oluyor.

Deadline'ın haberine göre Rusya'da Yevgeny Pyatkovsky'nın finanse edeceği Game2: Winter isimli bir reality şov yayınlanacak. Üstelik toplamda 30 kadın ve erkeğin olacağı, -40 derece soğukluğun yaşandığı uzak bir ormanda geçecek olan şovda tecavüz ve cinayet bile ihtimaller dahilinde.

1 Temmuz'da başlaması planlanan şov dokuz ay boyunca devam edecek ve 1 Nisan 2018'de bitecek. Şov için 16.2 milyon dolar harcayacak olan Rus işadamına karşılık, yarışmayı kazanan da 1.6 milyon dolar ödülle ayrılacak. Yarışma İngilizce, Fransızca, Almnca, İspanyolca, Çince ve Arapça da yayınlanacak.

Şov için hazırlanan tanıtımın verdiği bilgiye göre yarışmada kural yok. İçki, sigara, cinayet, kavga ve tecavüz, kısacası her şey serbest. 900 hektarlık, içinde ayı ve kurt da bulunan gerçek bir ormanda 2000 kamerayla herkes günler boyunca izlenecek. Yarışmacılar şov öncesi imzaladıkları anlaşmayla başlarına gelebilecek herhangi bir şeyi de kabul etmiş olacaklar.

Pyatkovsky'nin geçen ay verdiği bir röportaja göre de başvuran sayısı 32 olmuştu, birkaç gün sonra ise bu sayı 60'a çıkmış. Ama neyse ki bu kadar değil. Yerel haberlere göre yarışmacılar her şey serbest olsa da kanuna aykırı bir şey yaptıkları takdirde polisin aranacağının bilinciyle şova başlayacaklar ve Rusya'nın sahip olduğu kanunlara uyulmaya devam edilecek.

Yarışmaya katılacak isimler öncesinde hayatta kalma eğitimi de alacaklar ve yanlarında bir bıçakla başlayacaklar. Ancak silah verilmeyecek. Yarışmaya katılacak kişilerden 18 yaşından büyük olması ve akli dengesinin yerinde olması beklenecek. Yarışmanın çekileceği alana gerekli durumlarda helikopterle ulaşmak ise yarım saat.

Yarışmacılar Açlık Oyunları'nda olduğu gibi izleyicilerden hediye alabilecek ve izleyenler website üzerinden bağış yapabilecekler. Dışarı çıkmak isteyenler de panik butonu sayesinde istedikleri zaman yarışmadan ayrılabilecekler.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER