Mozart in the Jungle, 3. sezonuyla Amerika yayınından sonra D-Smart’ta!

Mozart in the Jungle, 3. sezonuyla Amerika yayınından sonra D-Smart’ta!
Türkiye’nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, en yeni ve en güçlü yapımları izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor.  Ödüllü dizi “Mozart in the Jungle”, 3. sezon bölümleri ile Amerika yayınından sonra ilk kez D-Smart’ta diziseverlerle buluşuyor.
 
Başrollerinde Gael García Bernal, Lola Kirke, Saffron Burrows, Hannah Dunne ve Barnadette Peters gibi isimlerin yer aldığı “Mozart in the Jungle”, online dizi/film izleme platformu “Amazon”da çok izlenenler arasına girerek, televizyon ekranlarına başarıyla geçiş yapmıştı.

Geçmiş sezonları Türkiye’de TV’de ilk kez D-Smart ekranlarında yayınlanan, akıcı senaryosu ve sinematografisi ile dikkat çeken “Mozart in the Jungle”ın, 2016 Golden Globe’da Komedi Dalında En İyi Dizive En İyi Erkek Oyuncu (Gael García Bernal) ödülleri bulunuyor.  Geçtiğimiz günlerde açıklanan 2017 Golden Globe’da “Mozart in the Jungle” yine En İyi Dizi ve En İyi Erkek Oyuncu (Gael García Bernal) ödüllerinin en büyük adayları arasında yer alıyor. 9 Aralık’ta Amerika’da yayına giren dizinin 3. Sezon bölümleri’nde konuk oyuncu olarak Monica Bellucci de rol alıyor. 
 
'Mozart in the Jungle', Amerika yayınından hemen sonra ve televizyondan önce D-Smart GO’dadiziseverlerle buluşuyor. Bu özel diziyi izlemek isteyen D-Smart’lılar, “GO” yazıp 2850’ye SMS göndererek ya da “www.dsmartgo.com.tr” üzerinden başvuruda bulunarak kolaylıkla D-Smart GO abonesi olabilir. 
 
“Mozart In The Jungle”

Oyuncular: Gael García Bernal, Lola Kirke, Saffron Burrows, Hannah Dunne, Barnadette Peters
Yapım Yılı: 2014 / Sony
Tür: Komedi          
Süre: 30’
Konu: Blair Tindall’ın ‘’Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music’’ adlı kitabından esinlenerek çekilen dizi, New York'ta genç bir obua sanatçısının, profesyonel kariyerini ve içerisinde bulunduğu müzik dünyasını anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER