Adı Efsane ekibinden Mannequin Challenge paylaşımı!

Adı Efsane ekibinden Mannequin Challenge paylaşımı!
Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak olan Adı Efsane dizisi ekibinden eğlenceli "Mannequin Challenge" paylaşımı ile büyük ilgi topladı. 

Mannequin Challenge nedir?: Mannequin Challenge, zamanın donup kalması üzerine kurulu yeni bir akım. Bu yeni trendin uygulanmasında ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, bir kişi ise bu insanları telefonla videoya alıyor. Uygulayanlar genellikle sıradışı pozlar vermeye çalışıyorlar.  

İşte Adı Efsane ekibinin Mannequin Challenge paylaşımı; Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in olduğu Ade Efsane, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele anlatılacak.
 
“ Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile efsane olacak “Adı Efsane”nin genel hikâyesi ise şöyle; Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy,  basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER