Kara Sevda'da Kemal ve Nihan bir arada savaşıyor!

Kara Sevda'da Kemal ve Nihan bir arada savaşıyor!
Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün oynadığı Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Asu ve Emir'in öz  kardeş olmasını, Emir’le olan işbirliğini öğrenen Kemal, kendilerine ve aşklarına karşı oyun oynayanlarla, “kedinin fareyle oynadığı gibi” oynamaya karar verecek. Bu savaşta Kemal ve Nihan tekrar bir arada mücadele etmeleri gerektiğini anlayarak, birbirlerine kenetlenecekler.
 
Asu’nun Emir’in kardeşi olduğu gerçeğiyle Kemal ve Nihan, birbirlerinden başka güvenebilecekleri kimse olmadığını bir kez daha görecekler. Kemal’in Nihan’ı tek başına hareket etmemesi için uyarmasına rağmen, Ozan’ın katilini bir an önce bulmak isteyen Nihan, Kemal’den gizlice araştırmasına devam edecek. Nihan’ın bu inadı, onu hiç beklenmedik şekilde zor bir duruma sokacak. Onu bu durumdan kurtarabilecek olan da Kemal’den başkası olmayacak.
 
Nihan’ın Tatlı Kıskançlığı
 
Diğer taraftan Kemal’in Asu’yla sürdürdüğü evcilik oyunu, Nihan’ı engel olamadığı bir kıskançlığın içine sürükleyecek. Kemal'in Nihan'a hala büyük bir aşkla bağlı olduğunu ve onu hiçbir şeye değişmeyeceğini gösterdiği romantik sahneler izleyenlere duygusal anlar yaşatacak.
 
Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda 14 Aralık Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER