Asya TV Forum ve ScreenSingapore'dan 244 milyonluk rekor anlaşma!

Asya TV Forum ve ScreenSingapore'dan 244 milyonluk rekor anlaşma!

Geçtiğimiz Cuma günü finalini yapan AsyaTV Forum & Market ve ScreenSingapore 5,383 kişilik katılım ve 244 milyon dolarlık anlaşma bedeliyle rekor kırdı.

Dünya genelinden 738 şirketin gösterim için katıldığı iki etkinlikte Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, İspanya, Tayvan, Türkiye ve İngiltere'den 21 temsilci de hazır bulundular.

"Günümüzün dinamik içerik piyasasında ATF ve ScreenSingapore bu yıkıcı tabiattaki endüstriyi daha iyi hale getirebilmek için sürekli gelişiyor." diyen Reed Exhibitions yöneticilerinden Yeow Hui Leng konuşmasını "Hali hazırdaki küresel hassaslığa rağmen artan katılım bizi oldukça sevindirdi. Bu, ATF ve ScreenSingapore'un TV ve film için olan uluslararası ticaret etkinlikleriyle alakalı takvimde güçlü bir konumu olduğunun belirtisidir. Şimdiden gelecek yıl da katılacak şirketlerden etkinliklere erken ilgi gösterenler bulunuyor ve Asya'nın artan içerik endüstrisinin büyüdüğünü birlikte görmeyi merakla bekliyoruz." diyerek tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER