Obama'nın gençliğini anlatan Barry, 16 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!

Obama'nın gençliğini anlatan Barry, 16 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!
Sekiz yıllık başkanlığını devretmeye hazırlanan Barack Obama'nın gençliğini konu olan Barry filmi 16 Aralık'ta Netflix Türkiye ekranlarına geliyor.

Ekim ayında fragmanı yayınlanan filmde arkadaşlarınin Barry dediği genç Barack Obama, 1981 yılının Sonbahar'ında Colombia Üniversitesi'nde okumak için New York'a geliyor. Suçun yoğun olduğu ve ırksal sorunların baş gösterdiği bir ortama giren Barry, kendisini yeni bir hayatın içerisinde buluveriyor.

Filmde Obama'nın ailesiyle ve sınıf arkadaşlarıyla olan ilişkisi, ülkesinin sahip olduğu benzer sorunlara sahip olan ve 27 yıl sonra dünyanın en güçlü ülkesini yönetmeye başlayacak olan bir adamın hikayesini anlatacak.

16 Aralık'ta ayrıca The Adventure in Puss in Boots isimli çizgi film serisi dördüncü sezonuyla Netflix Türkiye'de olacak.

Bu iki yapımın öncesinde ise Hindistan'daki bir uçurtma festivalinin perde arkasını anlatan Famous In Ahmedabad isimli belgesel ekranlara gelecek. Zaid isimli uçurtma uçurmayı çok seven 11 yaşındaki bir çocuk, uçurmasını engelleyen bir durum ortaya çıkınca festivalde uçurtma uçurabilmek için savaşmaya başlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER