Şenay Gürler, İçerde'ye konuk oluyor!

Şenay Gürler, İçerde'ye konuk oluyor!
Ay Yapım imzalı, ekranların fenomen dizisi İçerde bu hafta da çok konuşulacak yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Yüzüklü adam Coşkun'u elinden kaçıran Mert'in ondan ailesi olduğunu öğrendiği duygu yüklü sahne izleyenleri derinden sarsmıştı. Yeni bölümde Mert, ailesine ulaşma ümidiyle Coşkun'u bulmaya çalışacak. 

Coşkun'la ilgili Celal'in kendisinden ve Melek'ten sakladığı sırlar olduğunu düşünen Mert, Celal'e oyun oynamaya karar verecek. Bölümde, Mert'in Coşkun'un yaşadığını Celal'e itiraf etmesi Kebapçı Celal'i hem endişelendirecek hem de öfkelendirecek. Merakla beklenen yeni bölümde "Celal, Mert'in oyununa düşecek mi?", "Celal gerçekleri Mert'e anlatacak mı?" ve "Mert, ailesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?" gibi sorular yanıt bulacak.

ŞENAY GÜRLER DE İÇERDE!

Reyting rekortmeni İçerde'nin yeni bölümünde diziye sevilen oyuncu Şenay Gürler konuk oyuncu olarak dahil oluyor. Güçlü oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle her hafta izleyenleri ters köşeye yatıran dizide Gürler, sürpriz bir rolle ekrana gelecek.Bölümde Celal, sevkiyatını ihbar eden isimlerin peşine düşecek. Sarp ve Celal, karşılarına çıkan düşmanlarının avukatının anlattıklarıyla gizemli olayı çözmeye çalışacaklar. Bölümde avukat rolünü ise oyuncu Emre Erçil canlandıracak.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun üstlendiği İçerde'nin yeni bölümü 12 Aralık Pazartesi günü Show TV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER