Birce Akalay, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için şiir yazdı!

Birce Akalay, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için şiir yazdı!
Star TV’nin iddialı yapımlarından olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin bu haftaki bölümünde Birce Akalay Hayat öğretmene yazdığı şiiri okurken, öğrenciler şarkı yarışmasında Mannequin Challeng yaptı.
 
Pazar gecelerinin vazgeçilmezi arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde sanat ve eğlence dolu dakikalar yaşandı. Hayat öğretmeni canlandıran Birce Akalay, bu haftaki bölümde oynadığı Hayat karakteri için yazdığı şiiri okudu. Kendi yazdığı şiir ile hayranlarını mest eden Akalay, dizide idealist bir öğretmeni canlandırıyor. Bunun yanı sıra şarkı yarışması yapan öğrenciler yaptıkları Mannequin Challeng ile izleyenlere neşeli dakikalar yaşattılar. Zeynep ve Onur karakterine hayat veren Elif Doğan ve Mustafa Mert Koç Bile Bile şarkısına yaptıkları düet ile duygusal anlar yaşattı. 
 
Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı dizinin senaristliğini Gani Müjde yaparken, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan oturuyor. Deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile bu kış izleyici ile Star TV ekranlarında buluşan ‘Hayat Bazen Tatlıdır’ dizisinin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci, Gamze Topuz gibi birçok oyuncu rol alıyor.
 
HAYAT İÇİN
Bir Hayat düşün
Hayat içinde
Hayatı kendi ellerinde olmayan
Ellerinde tebeşir
Ellerinde kitap
Ellerinde çocuklar taşıyan
Acısı tatlısına küstür Hayat'ın
Tatlısı da acısını görmezden gelir
İki yarısı ona gece gündüz 
Nefes nesefe vazgeçmeksizin 
Hayatı öğretir
Gözüme bak Hayat
İyi dinle 
Bu hayatlar sana emanet
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER