En sevilen dizilerin maratonları FOXCRIME ekranlarında

En sevilen dizilerin maratonları FOXCRIME ekranlarında

FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinin soluksuz bir şekilde izlenecek maratonları Aralık ayında her Pazar 16.00’da izleyicilerle buluşuyor.

Ünlü futbolcu O.J. Simpson’ın Amerika’da büyük yankı uyandıran davasını Cuba Gooding Jr., Sarah Paulson gibi ünlü isimlerle ekranlara taşıyan ve Emmy ödüllerinde bu yıl rekora imza atan American Crime Story, ilk sezonun ilk 4 bölümü ile 4 Aralık Pazar 16.00’da FOXCRIME ekranlarına geliyor.

Babasının efsanesini devam ettiren ve silah olarak sadece zekasını kullanan genç MacGyver, ilk sezonun son 5 bölümü ile 11 Aralık Pazar 16.00’da FOXCRIME ekranlarında geliyor. MacGyver ayrıca yılbaşı yorgunluğunu atmak isteyenler için 1 Ocak’ta 13.15’ten itibaren art arda yayınlanacak ilk 11 bölümüyle FOXCRIME ekranlarında olacak.

Miami'de yaşayan patoloji uzmanı yetenekli Dr. Rosewood'un hayatını anlatan Rosewood, ilk sezonun son 5 bölümü ile 18 Aralık Pazar 16.00’da FOXCRIME ekranlarında yerini alıyor.

Tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan ve Oprah Winfrey’nin danışmanlığını yaparak ününe ün katmış 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın gerçek yaşamından esinlenerek yazılmış hikayeyi ekrana taşıyan Bull, ilk sezonun son 4 bölümü ile 25 Aralık Pazar 16.00’da FOXCRIME ekranlarında heyecanı arttırıyor.

FOXCRIME’ın sevilen dizileri American Crime Story, MacGyver, Rosewood ve Bull maratonları Aralık ayında dizi tutkunlarını ekrana bağlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER