En Süper Kahramanlar, vizyondan hemen sonra TV’de ilk kez Digiturk’te!

En Süper Kahramanlar, vizyondan hemen sonra TV’de ilk kez Digiturk’te!
Güçlü yapımları ve izlenme rekorları kıran en yeni gişe filmlerini ekranlara taşıyan Digiturk, yılın iddialı animasyonlarından birine daha ev sahipliği yapıyor. Bu yılın ses getiren animasyonlarından biri olan ve geçtiğimiz ay vizyona giren “En Süper Kahramanlar” (Bling), 27 Kasım Pazar saat 11.00’de Moviemax Premier HD’de ekrana geliyor.

En iyi ve güçlü filmlerin adresi Digiturk yeni sezonda da üyelerini birbirinden iyi ve kaliteli filmler ile buluşturmaya devam ediyor. 2016 yılının en iddialı animasyonlarından biri olan “En Süper Kahramanlar” vizyona girmesinin ardından, 27 Kasım Pazar sabahı 11.00’de Digiturk 11 No’lu kanalda yapan Moviemax Premier ile 311 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Premier HD’de ekranlara geliyor.

Orijinal adı “Bling” olan “En Süper Kahramanlar” Amerika ve Güney Kore ortak yapımı bir animasyon. Kyung Ho Lee ile Wonjae Lee'nin yönetmenliğini yaptığı bu renkli animasyonun senaryosu ise Chris Denk, Hyunjoong Kim ve Kyung Ho Lee’ye ait.

Taylor Kitsch, Carlo Gugino ve Tom Green gibi oyuncuların seslendirdiği animasyon filmde, tematik bir parkta tamircilik yapan Sam'in, âşık olduğu kızı ve şehrini korkunç bir saldırıdan koruması anlatılıyor. Sam’in kötü kalpli Oscar’ın hain planlarını ortadan kaldırmak için robot süper kahramanlarla iş birliği yapması sonrası hikâye nefes kesen bir maceraya dönüşüyor.

“TV’de ilk defa” gösterdiği filmlerle adından sıkça söz ettiren Moviemax Premier HD en iyi filmlere ev sahipliği yapmaya devam edecek. Üstelik Digiturk’lüler tüm bu filmleri “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması sayesinde yayın akışına bağlı kalmadan izleme şansına da sahip olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER