Pretty Little Liars'ın geri dönüş tarihi belli oldu

Pretty Little Liars'ın geri dönüş tarihi belli oldu

Pretty Little Liars fanları için sonun başlangıcının tarihi belli oldu. Freeform dizinin final sezonunun ikinci ve son yarısıyla 18 Nisan'da ekrana geri döneceğini dduyurdu.

10 bölüm sürecek final bölümleriyle birlikte dizi nihayet tanıdık yüzleri de konuk ederek birçok souya cevap vermeye başlayacak. Daha önce gelen haberlerde Wren, Melissa ve Charlotte karakterlerinin diziye döneceği, Paige'in de yer almaya devam edeceği açıklanmıştı. Bir düğünün yolda olduğu dizinin final bölümü ise iki saatlik bir bölüm olacak ve ardından bir saatlik başrollerin ve dizinin yaratıcısı I. Marlene King'in de yer aldığı özel bir bölüm yayınlanacak.

18 Nisan'da ayrıca kanalda yine I. Marlene King'in hazırladığı, başrolünde Bella Thorne'un olduğu ve Rebecca Serle'ün romanından uyarlanan Famous in Love dizisi de başlayacak. Dizi, sıradan bir üniversite öğrencisiyken çok önemli bir rol kapan ve kendisini iki başrol erkekle bir aşk üçgeninin içinde bulan, bir de kayıp bir popstarın gizemiyle çevrelenen bir kızın hikayesi üzerine.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER