Icon Films'ten yeni bir belgesel geliyor!

Icon Films'ten yeni bir belgesel geliyor!

İngiltere'nin lider ve bağımsız televizyon yapım şirketi Icon Films, hazırladığı yeni belgeseli için yaptığı uluslararası anlaşmanın duyurusunu yaptı.

Belgesel 'kimsenin duymadığı en sık rastlanan hastalık' olarak tanımlanan huzursuz bacak sendromunu anlatan bir yapım olacak. İsmi Restless Legs Cant Stop Twitching olan belgeseli İngiliz Channel 5 kanalının yayınlayacağı daha önceden açıklanmıştı, uluslararası dağıtım haklarını da TCB Media Rights satın aldı.

Huzursuz Bacak Sendromu, hastalığa sahip olan hastalar için günlük işkence olan bir durum olarak biliyor. Belgesel de bu rahatsızlığa ciddi bir şekilde sahip olan ve bacaklarını koparmak istedikleri seviyeye gelen insanları konuk alıyor.

60 dakika sürecek olan belgeselde, ayaklarındaki karıncalanma nedeniyle ciddi uyku eksikliği çeken ve bu nedeniyle intihara kalkışan bir emekli, yerinde duramayan ayaklarından duyduğu utanç nedeniyle kendisini eve kapatan bir kadın ve durumu için hasarlı hafızasını suçlayan 41 yaşında bir adam yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER