Lovesick, 17 Kasım'da Netflix Türkiye'de başlıyor!

Lovesick, 17 Kasım'da Netflix Türkiye'de başlıyor!
Dünyanın lider online yayın platformu Netflix'in yeni dizisi Lovesick, 17 Kasım'da tüm dünyayla aynı anda Netflix'te olacak.

İlk sezonuyla 2014'te İngiliz kanalı Channel 4'da yayınlanan komedi dizisi Scrotal Recall, Temmuz ayının sonunda Netflix'e transfer olmuş ve ismi Lovesick olarak değişmişti. Scrotal Recall veya yeni adıyla Lovesick, Dylan'ın kendisinde cinsel yolla bulaşan bir hastalık olan klamidya olduğunu öğrenmesi üzerine. Bu haberin ardından yanına en yakın arkadaşı Eve'i de alarak durumu anlatmak için birlikte olduğu kızların peşine düşüyor. Her bölüm, bir kızın hikayesine odaklanıyor ve geri dönüşlerle birlikte yaşanan ilişkinin detayları anlatılıyor.

Dizinin kadrosunda Johnny Flynn, Antonia Thomas, Daniel Ings, Richard Thomson ve Hannah Britland gibi isimler var. İlk sezonu altı bölüm süren dizinin Netflix'teki ikinci sezonu ise sekiz bölüm sürecek. Dizinin fragmanını daha önce şu haberimizde paylaşmıştık.

Netflix Türkiye'nin 17 Kasım'da izleyici karşısına getireceği bir diğer dizi ise Paranoid. İngiliz kanalı ITV'nin polisiye mini dizi olarak yayınladığı yapım, Eylül'de başlamıştı ve sezonu sekiz bölüm sürdü. Paranoid, doktorluk yapan bir kadının küçük oğluyla parktayken birçok kişinin önünde bir anda kapşonlu birisi tarafından bıçaklanması üzerine. Yaşanan olayın üzerine polisler olayı araştırmaya başlıyorlar. Soruşturma ilerledikçe Dedektif Boby davayla ilgili gizemli birinden paketler içinde çeşitli ipuçları almaya başlıyor.

İşte dizinin fragmanı:ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER