Keshet International'a teknolojik gelişime katkıları nedeniyle iki ödül verildi

Keshet International'a teknolojik gelişime katkıları nedeniyle iki ödül verildi

Geçtiğimiz ay içinde Keshet International, teknolojik gelişim alanında prestijli iki ödüle layık görüldü. Keshet Media Group, medya ve televizyon dalında Liderlik ve Gelişim Ödülü'nü İsrail-Amerika Ticaret Odası'ndan kazanırken, MIPCOM sırasında düzenlenen İçerik Gelişimi Ödülleri'nde Yılın Endüstri Gelişimcisi ödülünü de Keshet International kazandı.

4 Kasım'da İsrail Başkanı Ruvi Ruvlin ve Amerikan elçisi Daniel Shapiro, Liderlik ve Gelişim Ödülü'nü Keshet Media Group CEO'su Avi Nir'e verirken, şirket yayın, global prodüksiyon ve dağıtım endüstrisinde bu ödülü alan tek kurum oldu. Ödül şirketin iki ülke arasındaki sanatı ve iş ilişkilerini teşvik etmek için oynadığı rol nedeniyle verildi.

15 Kasım'da ise televizyondaki ve dijital medyadaki gelişime olan uzun süreli bağlılığı nedeniyle Keshet International (KI) Yılın Endüstri Gelişimcisi ödülünü kazandı. Ödül şirketin yeni bulut temelli, kanallara program bazlı uygulama yayınlaması imkanını tanıyan uygulama üreticisi Mako Tools ve interaktif medya markası Touch'ı yarattığı için verildi. Touch, telefonlarda dokunmadık ekran teknolojisinden interaktif, insanı kendine bağlayan görsel oyunlar yaratmak için yararlanıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER