Ünlü Simavi Çiftliği, Cesur ve Güzel'in Korludağ'ı oldu!

Ünlü Simavi Çiftliği, Cesur ve Güzel'in Korludağ'ı oldu!
1946 yılında Hürriyet Gazetesi'ni kuran Sedat Simavi'nin 1953 yılında ölümünün ardından gazetenin başına geçen Türk medyasının duayen ismi Erol Simavi ile sosyetenin gözde isimlerinden Belma Simavi çiftinin Polonezköy'deki efsanevi üç katlı malikanesi kapılarını ilk kez Ay Yapım'ın, Star Tv için hazırldığı ve bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Cesur ve Güzel dizisine açtı.

Çok büyük bir arazi üzerine kurulmuş, içinde gölet ve üç kış bahçesi olan Simavi Çiftliği'ni bugüne kadar pek çok yapımcı kullanmak istemiş ancak başaramamıştı. Posta gazetesinin haberine göre Belma Simavi üç katlı malikanedeki paha biçilmez değerdeki bazı eşyalarını depoya kaldırarak astronomik bir rakama kiraya vermiş.

Belma Simavi'nin doğum günü gecesinden bir kare..

Belma Simavi son olarak 13 Mayıs 2015'te büyük bir davet vermişti. Oyuncu Erkan Petekkaya, Prof İlber Ortaylı gibi isimlerin katıldığı davetin onur konuğu ise Simavi'nin yakın dostlarından Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç olmuştu.

Bugüne kadar kapılarını dekorasyon ve moda dergilerine hatta çok özel konuklar dışında sosyeteye bile açmayan Simavi Çiftliği artık uzunca bir süre hafızalarımızda Korludağ olarak yer edinecek..

Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur; Tuba Büyüküstün’ün Sühan karakterleriyle ekrana geleceği dizide Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Erkan Avcı (Korhan Korludağ), Serkan Altunorak (Bülent), Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ), Fırat Altunmeşe (Kemal), Nihan Büyükağaç (Adalet) ve Devrim Yakut (Mihriban) da başrolleri paylaşıyor. 

Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, Ali Bilgin'in yönettiği Cesur ve Güzel dizisinin ilk bölümü bu akşam 20:00'de Star Tv'de olacak


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER