ABC, Conviction'ın bölüm sayısını artırmama kararı aldı

ABC, Conviction'ın bölüm sayısını artırmama kararı aldı
Sonbahar sezonunun yeni dizilerinden Conviction'ın geleceği konusunda kanaldan kötü haber geldi.

Ekim ayının başında yayın hayatına başlayan dizi için kanal, ek bölüm vermeyeceğini ve dizinin 13 bölüm süreceğini açıkladı. Yani reytingleri hali hazırda hiçde iyi olmayan dizi esasında iptal olmuş oldu. Conviction'ın 13 bölümü de kanal tarafından yayınlanacak ama 14 Kasım'daki bölümünün ardından Pazartesi günü programında kalıp kalmayacağı veya başka bir güne geçip geçmeyeceği henüz belli değil.

Genç, zeki, problemli geçmişli ve Amerika eski başkanının kızı olan avukat Hayes Morrison'un (Hayley Atwell) merkezinde olduğu dizide Hayes işlediği bir suçtan dolayı tutuklanınca savcı Conner Wallace (Eddie Cahill) ona bir teklifle geliyor: Yeni kurulan Mahkumiyet Doğruluğu Birimi'nin başına geçmesi koşuluyla suçlamaların düşmesi. Hayes teklifi kabul ediyor ve yanlışlıkla ceza almış olabilecek kişilerin davasını inceleyen birimin başına geçiyor.

ABC bir süre önce de yeni dizilerinden Notorious'un bölüm sayısını 13'en 9'a indirmişti. Designated Survivor, Speechless ve American Housewife ise tam sezon onayı alarak sezonlarını 22'ye çıkartmıştı.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER