Kara Sevda'da Sadri Alışık anılıyor!

Kara Sevda'da Sadri Alışık anılıyor!
Ay Yapım imzalı, Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in rol aldığı Kara Sevda'nın yeni bölümünde Kemal ve Nihan aynı amaç için yeniden bir araya geliyor. Ateşkes ilan eden aşıklar Ozan'ın katilini bulmak için birlikte hareket etmeye başlayacak. Yeni bölümde ikili eski günleri aratmayacak tatta yine tatlı sert çekişmeleriyle düğümleri çözmeye çalışacaklar.

Heyecan dolu bölümde; Kemal ve Nihan'ın bir araya gelmesinden çok korkan Emir, hem Nihan'ın hem de Kemal'in adımlarını önceden öğrenmek için çaba sarf edecek. Aşıkları, birbirlerinden uzak tutmak isteyen Emir, büyük aşkın yeniden alevlenmesini önleyebilecek mi yoksa bir kıvılcımla yangına dönecek aşkın karşısında çaresiz mi kalacak? 

Kara Sevda'da Sadri Alışık anılıyor...
Kara Sevda'nın yeni bölümünde iki zıt karakter olan Leyla ve Ayhan'ın birbirlerine çekimleri ekrana gelecek. Bölümde usta oyuncu Sadri Alışık, unutulmaz bir sahneyle anılacak. Kerem Alışık'ın hayat verdiği Ayhan ve Leyla, baş başa geçirdikleri ilk akşamda Sadri Alışık'ın unutulmaz filmi "Ofsayt Osman" olarak da bilinen “Şaka ile Karışık”ı birlikte izleyecekler. Yeni bir aşka doğru yelken açan Leyla ve Ayhan'ın nostalji kokan romantik gecesi dizinin izleyenlerini eski günlere götürecek.

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın, senaristliğini Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün üstlendiği Kara Sevda 9 Kasım Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER