Leonardo DiCaprio ile Tufandan Önce belgeseli FOX'ta ekrana geliyor!

Leonardo DiCaprio ile Tufandan Önce belgeseli FOX'ta ekrana geliyor!
Oscar ödüllü Fisher Stevens’in yönettiği Tufandan Önce belgeselinin yapımcılığını çevre aktivisti, Birleşmiş Milletler iklim değişikliği elçisi ve Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio üstleniyor ve kendisi de bizzat yer alıyor. 

Efsane yönetmen Martin Scorsese ise baş yapımcı olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. İklim değişikliği konusundaki sorunların ve muhtemel çözümlerin tartışıldığı National Geographic Channel belgeselinde Amerika Başkanı Barack Obama, Eski Amerika Başkanı Bill Clinton, Amerika Dış İşleri Bakanı John Kerry, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon ve Papa Fransis’in yanı sıra NASA araştırmacıları, orman koruyucuları ve çeşitli bilim insanlarıyla görüşmeler izleyicilerle paylaşılıyor.

Geçtiğimiz hafta tüm dünyada aynı anda National Geographic Channel’da yayınlanmasının ardından, 30 milyonun üzerinde kez izlenerek rekor kıran Tufandan Önce belgeseli kapsamında DiCaprio, iki yıl boyunca Nat Geo kaşifi Enric Sala ile donmuş nehirlerden Sumatra’daki kayıp orangutan habitatlarına, dünyanın en yüksek tepelerinden Palau’nun kaybolan habitatlarına kadar pek çok farklı yerde çekimler gerçekleştirdi. Gezegenin çeşitli noktalarına yaptığı ziyaretler ve gerçekleştirdiği kapsamlı görüşmeler ile DiCaprio, bu belgeselde iklim değişikliğine dair sorunları irdeleyerek, çözüm önerilerini araştırıyor.

Leonardo DiCaprio ile Tufandan Önce belgeseli 6 Kasım Pazar saat: 14:00'te FOX'ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER