Bu Tarz Benim'in konuk jürisi Nihat Doğan!

Bu Tarz Benim'in konuk jürisi Nihat Doğan!
NİHAT DOĞAN, ELEME GECESİNE DAMGA VURACAK!
 Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Ayrıca, yarın akşam yayınlanacak olan Eleme Gecesi’nde sesiyle duruşuyla gündemden düşmeyen Nihat Doğan, konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.
 
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta, efsane sözleriyle Türkiye’nin sevdiği Nihat Doğan yeni albümünün çıkış şarkısı, Serdar Ortaç imzalı 'O Da Can' şarkısını söyleyecek ve yepyeni şarkılarıyla programa renk katacak.
 
BU TARZ BENİM’E KİM VEDA EDECEK ?
 Yarışmacılar bu hafta, 80’ler konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve jürisinden sunucusuna kadar herkes 80'lerin esintilerini yansıtacak. Konsept 80’ler olunca, açılış şovuna İvana Sert’in breakdance gösterisi damga vuracak.
 
Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak. Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e kim veda edecek?
 
İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak Tuğba Berin’in son koleksiyonlarının sergileneceği defile ‘Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde...
 
Nihat Doğan’ın konuk jüri koltuğunda oturacağı ‘Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’, yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER