Making History'nin bölüm sayısı dizi daha başlamadan azaltıldı

Making History'nin bölüm sayısı dizi daha başlamadan azaltıldı

FOX kanalının sezon ortasında yayınlayacağı komedi dizilerinden Making History'nin bölüm sayısı dizi daha başlamadan azaltılarak 13'ten 9'a düşürüldü.

Kahkaha efektsiz komedi dizilerinden biri olan Making History'de bir profesör, kendisi ve çalışma arkadaşlarının geçmişe gitmek için kullanabileceği bir cihaz yapar ve günümüzü daha iyi hale getirebilmek için geçmişteki olayları değiştirebilmek amacıyla cihazı kullanmaya başlarlar. Bu da ortalığın her iki taraf için de beklenenden daha fazla karışmasına neden olur…

Dizinin kadrosunda bu cihazı icat den Dan karakterinde Adam Pally, Amerikan Devrimi‘nin önemli isimlerinden Paul Revere‘nin kızı Deborah karakterinde ise Leighton Meester yer alıyor. FOX kanalı verilen kararın kanalın sezon ortası programındaki yoğunluğu nedeniyle yaşandığını açıkladı.

Bu tarzda bir karar daha önce de ABC kanalından gelmiş, Imaginary Mary dizisinin bölüm sayısı dizi başlamadan önce düşürülmüştü. Yine ABC kanalı kısa süre önce Sonbahar dizilerinden Notorious'un bölüm sayısını düşük reytingleri yüzünden azaltma kararı almıştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER