AMC'den yeni bir drama dizisi geliyor: Loaded

AMC'den yeni bir drama dizisi geliyor: Loaded

1980'lerde geçen bilgisayar draması Halt and Catch Fire için dördüncü ve son sezon onayı veren AMC, teknoloji dünyasına dair yeni dizisini buldu bile.

İngiliz Channel 4 kanalı ve İsrail merkezli yapımcı/yayıncı şirket Keshet ile iş birliğine giren kanal, sezonu sekiz bölüm sürecek olan Loaded dizisine onay verdiğini açıkladı. Dizi, bir grup teknoloji girişimci arkadaşın merkezinde olduğu bir yapım olacak.

Dört kişilik arkadaş grubu -- Josh (Jim Howick, The Aliens), Leon (Samuel Anderson, Doctor Who), Watto (Nick Helm, Uncle) ve Ewan (Jonny Sweet, Babylon), büyük bir emekle kurdukları video oyun şirketlerini çok büyük bir rakama dizinin başlamasıyla satıyorlar. Böylece 30'larındaki bu dört arkadaş oyun oynayan kişilerden oyundaki önemli oyunculardan birisine dönüşüüyorlar.

Loaded, bu dört arkadaşın sahip oldukları parayla birlikte gelen hırs, açgözlülük ve alışılmamışı tatma gibi durumlarını gözler önüne serip arkadaşlıklarının girdiği testleri izleyiciye aktaracak. Mary McCormack (The West Wing) da dizide grubun oyununu satın alan şirketin başkan yardımcısını oynayacak.

Dizi, Mesudarim isimli iki sezon süren komedi-drama dizisinden uyarlama, dizinin yapımcısı bu dizinin de olduğu gibi Keshet şirketiydi. Loaded'ın prodüksiyonu Kasım ayında başlayacak ve iki kanalda 2017 içerisinde yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER