Bizim mahallenin kızı: Özlem Özden

Bizim mahallenin kızı: Özlem Özden
Ekranın son zamanlarda en çok izlenen yarışma programı Bu Tarz Benim’in hemen her bölümüne damgasını vuran, giyim tarzıyla ve rakipleriyle girdiği polemiklerle adından sıkça söz ettiren yarışmacı Özlem Özden, hakkında yapılan en zorlu eleştirilere bile gülümseyerek cevap veriyor hiç dikkat ettiniz mi? Bana göre son derece tevazu sahibi, naif bir figür olan Özlem, gerek sosyal medyadan gerekse jüri üyelerinden gelen her falsolu övgü ve eleştiriyi (anladın sen onu) kendini hiç bozmadan göğüs pasıyla alıyor ve eritip iade ediyor.

Yarışma bitince bizde bıraktığı anılar, eğlenceli an'lar dışında elde ne var derseniz; benim için Özlem Özden eğlence dünyasının parçası haline getirmeye çalıştığımız ve iş bitince kenara atacağımız bir ekran figüründen çok öte anlamlar ifade ediyor. Özlem, her eleştiriye gülümseyerek cevap verip, oyunu kurallarına göre oynamaya çalıştıkça da saygımı kazanıyor. Biz, ondan bir dişi Banu Alkan çıkarmaya çalışıp, yarışmacı çabasına karşı çekirdek çitlerken o bize bir tür samimiyet dersi veriyor aslında. Az ayıq olanlar bu durumu çok net görecektir.

Özlem gerçekten öğreniyor, kendini geliştirmek istiyor ve bu yarışmanın konseptine herkesten daha çok inanıyor. Finalde herkesten çok daha fazla KAZANMIŞ biri olarak ekrana veda etmeye yeni hayatına merhaba demeye hazırlanıyor. Bakalım zaman kimi haklı çıkaracak?

İspat mı istiyorsun? Kanalın bülteninden alıntılara bak:

"Kısa sürede fenomen haline gelen yarışmacının dünden bugüne Bu Tarz Benim macerasının gösterildiği dakikalar, çok konuşuldu."
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER