True Detective'in 2. sezon fısıltıları

True Detective'in 2. sezon fısıltıları
Amerikan HBO yapımı True Detective ilk sezonuyla hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşmıştı.
Yaz sezonunda ikinci sezonunun prömiyerini sunucak olan True Detective karakterleri hakkında ayrıntılı bilgi gelmeye başladı. HBO yapımı, ilk sezonu ile televizyonun en çok konuşulan dizilerinden biri olmuştu. Haliyle ikinci sezon da iple çekiliyor.

Dizinin yaratıcısı ve senaristi Nic Pizzolatto eleştirmenler tarafından tutup tutmayacağı konusunda kararsız kalınan ilk sezon için çok uğraşmıştı. Oyuncu kadrosunda birçok oyuncunun değişeceğine dair söylentiler de çıkmıştı.

İkinci sezon için geçtiğimiz Eylül ayında çekimlere başlandığını açıklayan HBO, dizinin hayranlarını biraz fazla bekleteceklerini de kabul ediyor. Fakat ikinci sezonun daha da titizlikle yazıldığının altını çiziyor. Yapımcı şirket haberleri doğrulamasa da Game of Thrones’da da oynamış olan bazı isimlerin kendini True Detective’in ikinci sezonunda da göstermesi ihtimaller arasında. Yine de yapımcı şirket HBO yakın zamanda yeni sezonun tam kadrosunu açıklayacağını söylüyor.

İkinci sezonda 3 kahraman boy gösterecek. Daha önceki haberleri kaçırdıysanız, oyuncuları ile birlikte yeni sezonda yer alacağı söylenen karakterler şöyle:

-Ray Velcro (Collin Farrell): Özel ve profesyonel hayatında zor zamanlar geçirmiş eski bir detektiftir.

- Paul Woodrugh (Taylor Kitsch): 28 yaşında olmasına rağmen fazlasıyla deneyimli ama hayatında öfkesine hakim olamadığı görülen bir detektif.

- Ani Bezzerides (Elizabeth Moss): Yetiştirilme problemlerinden ötürü bir yandan içkiyle mücadele eden Monterey’li şerif.

- Frank Semyon (Vince Vaughn): Hızlı tren yapımı için prosedürü zorlayan saygın bir işadamı olarak bilinen aslında eskinin haydutu.

Yine söylentilere göre, yeni kurgusal hikaye California Belediye Başkanı'nın öldürülmesiye başlayacak. Gizemin düğümlendiği yer ise bölüm boyunca şehrin ulaşım sisteminde; kuzey ve güneyi birbirine bağlayan hızlı tren hattında geçeceği rivayet ediliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER