Urfalıyam Ezelden için sürpriz karar

Urfalıyam Ezelden için sürpriz karar
Kanal D'de bu pazar yayınlanan beşinci bölüm sonrasında ekrana veda kararı alan Urfalıyam Ezelden için dün gece ilginç gelişmeler yaşandı. Pazartesi akşamı yapımcısı Faruk Turgut da dahil olmak üzere bütün ekip Twitter üzerinden veda mesajları yayınlayarak dizinin bitişini duyurmuşlardı.

Dizinin bitiş haberine sektörden de üzüntülü tepkiler gelmiş, seyirci de yayının devam etmesi için imza kampanyası başlatmıştı. Durma kararı alan dizilerin nadiren geri dönmesine şahit oluruz. Urfalıyam Ezelden'in vedasıyla üzülmüşken dün gece yine yapımcı Faruk Turgut Twitter hesabından bir bölüm daha çekileceğini duyurdu.Yönetmen Faruk Teber'in hafta sonu sete çıkacağı ancak altıncı bölümün Kanal D'de değil, başka kanalda yayınlanacağı da dün gece kulağımıza fısıldanan dedikodular arasındaydı. Hangi kanal olduğunu da duyduk ama resmi açıklama yapılmadan yazmayalım, huyumuz bozuk, biliyorsunuz.

Ekran tarihi bu tür badireler atlattıktan sonra yayına dönen ve başarıyla, uzun süre yolculuğuna devam eden projeler gördü. Urfalıyam Ezelden ekibine bol şans diliyoruz. Umarız bu şansı iyi değerlendirir, seyirci de projeye yayın esnasında sahip çıkar, hikayesini gönlünce sürdürmesine destek olur.

Böyle işte..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER