Amazon'un falı: 7 yeni kısmet

Amazon'un falı: 7 yeni kısmet
True Blood'dan sonra Sam Trammell, Amazon'un Cocked adlı projesiyle karşımızda.

Amazon Stüdyoları'ından gıcır gıcır ve "şimdilik pilot" çekimlerinde olan 7 yapım yolda. Bu da demek oluyor ki, yakın zamanda yeni meraklara yelken açabiliriz. 

"Action!" sesinin duyulmaya başlandığı bir saatlik yeni şovlar; Cocked, Mad Dogs, The Man in the High Castle, ve Point of Honor. Yarım saatte olayı bitirenler; Down Dog, Salem Rogers ve belgesel-dizi The New Yorker Presents.

Cocked 'dan başlayacak olursak; türü değerli, kömür madeninde altın: kara mizah! Yapım, Lie to Me'nin Sam Baum'u ve Manhattan'ın Sam Shaw'unu biraraya getirmiş. Bir adamın 20 yıl sonra kırsalda yaşayan ailesine dönmesiyle başlayan hikayeyi anlatıyor. Sam Trammel, Jason Lee , Brian Dennehy, Laura Fraser, ve Dreama Walker  başrol oyuncuları.

Komedi türündeki Down Dog, hayatı boyunca seyahat eden bir yoga eğitmeninin  Los Angeles'da başından geçenleri anlatıyor. Başrollerde, Josh Casaubon, Lyndsy Fonseca, Will Greenberg, Andrea Savage, Amir Talai, Kris Kristofferson, ve Alysia Reiner var.

İşte bir kara mizah daha! Mad Dogs, aynı adlı İngiliz diziden bir uyarlama. Bir grup arkadaşın biraraya gelmesiyle iyi seyreden hikaye, bir anda yalanlar ve düzenbazlıklarla kabusa dönerek ilerliyor. Başrollerde, Steve Zahn, Billy Zane, Romany Malco, Michael Imperioli, ve Ben Chaplin 'i görüyoruz.

Şuraya da birkaç casus yerleştirelim: The Man in the High Castle  bol ajan işlerinin döndüğü bir drama. Ama albenisi yakın tarihimize alternatif atmasında. II.Dünya Savaşı'nı İtilaf Devletleri kaybetseydi ne olurdu? Bu sorunun yanıtını alternatif zamanının 20 yıl sonrasına taşıyan hikayede başroller Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rupert Evans, Cary-Hiroyuki Tagawa, Joel De La Fuente, Rufus Sewell, ve DJ Qualls tarafından canlandırılıyor.

The New Yorker Presents  ise, magazin dünyasını ekrana yarım saatlik belgesel-dizi türüyle getiriyor. Oscar 'lı prodüktör Alex Gibney ile birlikte Dave Snyder ve Dawn Ostroff imzasıyla.

Geçelim başka bir savaş noktasına:  Point of Honor , Carlton Cuse tarafından yazılan bir Sivil Savaş draması. Tüm kölelerini serbest bırakan John Rhodes, artık Güney'i savunmak durumundadır. Annabelle Stephenson, Riley Voelkel, Hanna Mangan Lawrence, Patrick Heusinger, Luke Benward, Adrienne Warren, Lucien Laviscount, ve James Harvey Ward başrollerde . 

Son yeni de, komedi türündeki Salem Rogers. Uzun bir rehabilitasyon döneminin artından bir zamanların parti kızı, eski süpermodel geçmişiyle yüzleşmeye başlar. Başrollerde, Leslie Bibb, Jane Kaczmarek, Brad Morris, Harry Hamlin, Toks Olagundoye  ve Scott Adsit yer alıyor.

Pilot dizilerin çekimlerine başlandı, Amazon'da fallar kapandı. Hangileri tutacak, hangilerine yollar kapanacak; üç vakte kadar göreceğiz. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER