Gold Rush'ın yaratıcısı Todd Huffman'dan yeni dizi geliyor: Prodigal

Gold Rush'ın yaratıcısı Todd Huffman'dan yeni dizi geliyor: Prodigal

Discovery Channel'ın dünyaca ünlü programı Gold Rush'ın (Altın Peşinde) yaratıcısı ve yıldızı olan Todd Hoffman, Gold Standard Television isimli yeni bir yapım şirketi kurduğunu açıkladı. Bağımsız bir yapım ve finans şirketi olan GST, her yıl birden fazla kanala 3-4 senaryolu veya reality program hazırlama hedefiyle başladığı yeni yolunda ilk projesinin hazırlıklarına başlağını da duyurdu: Prodigal.

Hikayesi Hoffman'dan gelen dizinin senaristliğini Nathan Edmonson üstlenirken, Jose Behar (Leverage, The Librarians) da şirkette içerik üretiminde Hoffman'a deestek çıkmak amaçlı yapım şirketinin bünyesine katıldı.

Prodigal, 1870'de geçen bir dönem dizisi olacak ve Vahşi Batı misali bir karanlıkta ve gerçeklikte hayat sürülen Manhattan'daki bir gangsteri merkezine alacak.

Todd Hoffman'ın yıldız şovu Gold Rush yeni sezonuna 14 Ekim'de Discovery Channel'de başlamak için hazırlanırken, İngiliz RAW Television'ın bir altın madencisi olan Hoffman'ın hayatına dayanarak hazırladığı projesinin yapım çalışmaları da devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER