Swedish Dicks ikinci sezon onayını aldı

Swedish Dicks ikinci sezon onayını aldı

İsveç-Amerikan ortak yapımı bir dizi olarak ekrana gelen Swedish Dicks, ikinci sezon onayını aldı.

İsveç'in online yayın platformlarından Viaplay'de Eylül başında ekrana gelmeye başlayan dizinin sezonu 10 bölüm sürmüştü. Dizinin yapımcısı olan MTG Studios dizinin onayını duyururken, yeni sezonun 2017 sonlarına doğru başlayacağını da açıkladı.

Swedish Dicks, lisansı olmayan iki özel dedektifin Los Angeles'ta acayip suçları çözmeye çalışması ve bir yandan da en büyük rakipleriyle olan mücadeleleri üzerine bir komedi dizisi. Başrollerinde Peter Stormare (American Gods, The Blacklist, Fargo) ve İsveç'in ünlü komedyenlerinden Johan Glans'i bulunduran yapım, başladıktan sonra elde ettiği popülarite ve izlenme oranıyla dikkat çekmiş, Viaplay'in en çok izlenen yapımı olmuştu.

MTG şirketi kısa süre önce dizinin dünya genelindeki dağıtımcılığı için Lionsgate ile anlaştığını da duyurmuştu. Stüdyonun yeni projeleri arasında kısa süre önce duyurduğu Hassel isimli yeni bir Nordik drama ve İsveçli Formula 1 yarışçısı Ronnie Peterson'ın hayatını anlatacak olan ilk orijinal filmi SuperSwede'i de bulunuyor. Şirketin ilk çocuk dizisi The Big Experiment de 1 Aralık'ta ViaPlay'de olacak.ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER