Bu Tarz Benim: İkizlerin performansı şaşırttı

Bu Tarz Benim: İkizlerin performansı şaşırttı
Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren Bu Tarz Benim’in, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki gala gecesinin sürpriz konuğu; ünlü şarkıcı Seda Sayan’dı. Seda Sayan birbirinden güzel şarkılarıyla herkese eğlenceli dakikalar yaşattı.
 
Sunuculuğunu Öykü Serter'in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde, ünlü şarkıcı Seda Sayan konuk jüri koltuğuna oturdu. Jüriden geçer not almaya çalışan yarışmacılar, Seda Sayan’a tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf ettiler.
 
Yarışmacılar bu hafta, ‘İkonlar’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıktılar. Yerli ve yabancı birbirinden ünlü isimleri taklit eden yarışmacılar, adeta herkesi kendilerine hayran bıraktı.

 
İKİZLERİN PERFORMANSI HERKESİ ŞAŞIRTTI!
Bu hafta belirledikleri konseptle herkesi kendilerine hayran bırakan ikizler Aycan ve Nurcan, yaptıkları Seda Sayan ve Michael Jackson taklitleriyle adeta büyüledi. Sahneye ilk çıkan Aycan, Seda Sayan’ı taklit etti. Daha sonra sahneye çıkan Nurcan ise, Michael Jackson taklidiyle nefes kesti. Michael Jackson’ın dans ve kıyafetleri seyirciden ve jüriden tam not aldı.
 
İZLENME REKORLARI KIRIYOR!
Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesi oluşan Bu Tarz Benim, yine seyircisini ekran başına kilitledi. Yarışmanın bu haftaki Eleme Gecesi, AB kategorisinde, 6.5 izlenme oranı (rating), 17.5 izlenme payı (share), ABC1 20+ kategorisinde ise, 6.1 izlenme oranı, 16.3 izlenme payına ulaşarak Cumartesi gününün en çok izlenen programı oldu. Böylelikle Bu Tarz Benim Eleme Gecesi, diğer rakiplerine fark atarak birinciliği göğüslemiş oldu.

 
ELENEN İSİM; MELTEM!
En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışan yarışmacılar zorlu bir haftayı daha geride bıraktılar. Yarışmacılar ‘İkonlar’ konseptine uygun giyinerek podyuma çıktılar. Arkadaşları tarafından elenmesi için adı verilen ‘Tuğçe’ ve jüriden en düşük puanı alan  ‘Meltem’ isimli yarışmacılar son kez jüri karşısına çıktı. Jüri ise son değerlendirmesini yaparak ‘Meltem’’in elenmesine karar verdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER