Zeki Müren, tüm Türkiye’ye yeniden ALO dedirtti!

Zeki Müren, tüm Türkiye’ye yeniden ALO dedirtti!
O Ses Türkiye’nin yeni sezonunun ilk bölümünde ölümünün 20. yılında Türk Sanat Müziği’nin unutulmayan sesi Zeki Müren de anıldı. Yarışmanın, ALO sponsorluğunda hazırlanan özel bölümünde, Zeki Müren'in en sevilen şarkıları O Ses Türkiye'nin geçmiş sezonlarında yarışan ve Türk Sanat Müziği yorumları çok beğenilen yarışmacılar tarafından seslendirildi.

Zeki Müren Hologram sahnesiyle izleyicileri büyüledi
ALO’nun sponsorluğunda hazırlanan özel bölümde Zeki Müren hologram teknolojisiyle canlı olarak sahneye çıktı. ALO’nun, yayınlandığı dönemde de büyük ilgi gören ilk reklam kampanyasında söylediği “Size ALO diyorum” şarkısını seslendiren Zeki Müren, hem programa katılan konuklara hem de ekran başındaki izleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı. “Bir müjde veriyorum size ALO diyorum. Pırıl pırıl bir dünyada yaşayın istiyorum.” sözleriyle hafızalara kazınan şarkı #sizeALOdiyorum hashtag’iyle sosyal medyada yüzlerce kere paylaşıldı ve milyonlarca insana ulaştı.

ALO beyazıyla nice 40 yılları hep birlikte kutlayalım” sloganıyla Türkiye’deki 40. Yılı kutlamalarına Zeki Müren’i yad ederek başlayan ALO, yeni etkinlikleriyle de Türkiye’yi heyecanlandırmaya devam edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER