Fox'tan, yeni sezona hoş geldin partisi!

Fox'tan, yeni sezona hoş geldin partisi!
FOX Networks Group ünlü oyuncuların katıldığı tanıtım gecesiyle yeni sezonunu açtı.

FOX Networks Group, bünyesindeki kanalların bu sezona damgasına vuracak dizilerinin ve programlarının yeni sezon lansmanını aralarında Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Kutsi, Özge Özberk, Gül Gölge Saygı, Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Cem Özer, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Furkan Palalı, Sevinç Erbulak, Oya Başar, Ceren Moray, İbrahim Çelikkol, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ceyda Ateş, Şinasi Yurtsever, Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Yiğit Dikmen ve Memet Özer’in bulunduğu ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştirdi. Gecenin sunuculuğunu Ebru Akel üstlenirken, Kenan Doğulu da performansıyla davetlilere keyifli anlar yaşattı.

Kenan Doğulu konseri coşkuyla izlendi

4 Ekim Salı akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, FOX Networks Groupbünyesindeki kanallarda izleyicilerle buluşacak dizi ve programların yönetmen, yapımcı ve oyuncuları yeni sezon tanıtımı için bir araya geldi.

Farah Zeynep Abdullah ve Nurgül Yeşilçay basına poz verirken..

Kadraja girmedi ama Oya Başar'ın koyu yeşil stilettoları kalp biz!

Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Kutsi, Özge Özberk, Gül Gölge Saygı, Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Cem Özer, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Furkan Palalı, Sevinç Erbulak, Oya Başar, Ceren Moray, İbrahim Çelikkol, Yeşim Ceren Bozoğlu, Ceyda Ateş, Şinasi Yurtsever, Özgürcan Çevik, Başak Parlak , Yiğit Dikmen ve Memet Özer’in de aralarında bulunduğu ünlü isimlerin de katıldığı gece, Kenan Doğulu’nun muhteşem performansıyla sona erdi.

Gecenin sunuculuğunu EbruAkel üstlendi

Medya ve iş dünyasından da önemli isimlerin katıldığı gecede, FOX Networks Group bünyesinde yer alan FOX, FX, FOXLIFE, FOXCRIME, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Baby TV, Fox Sport ve 24Kitchen’ın 2016-2017 sezonunda izleyiciyle buluşacak yeni dizi ve programlarından içerikler paylaşıldı.

Aynı zamanda davet alanı bu kanalların konseptini sembolize eden odacıklarla çevrilmişti. Davetliler hazırlanan konseptlerde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

No:309 ekibi topluca basına poz verirlerken

No:309 ekibi "en çok eğlenen ödülü" almayı hak etti!

FOX Yeni Sezonda da İddialı Diziler ve Programlarla Ekranlarda
Başrollerinde Uğur Yücel ve Güven Kıraç’ın yer aldığı Familya, Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın başrollerini paylaştığı reytingleri alt üst eden No:309, Pastel Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu ve Ceren Moray’ın paylaştığı O Hayat Benim, Kadir Doğulu, Seda Bakan, Mustafa Üstündağ’ın kadrosunda yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat, Nurgül Yeşilçay, Farah Zeynep Abdullah, Metin Akdülger’in yer aldığı oyuncu kadrosuyla yeni sezonda izleyicileri ekrana kilitleyecek Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi iddialı yapımlar yeni sezonda FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER