This is Us, tam sezona uzayan ilk yeni dizi oldu

This is Us, tam sezona uzayan ilk yeni dizi oldu
Ülkemizdeki dizi sezonu gibi Amerika'da da yeni sezon kısa zaman önce açıldı ve diziler eskisiyle yenisiyle ekrana gelmeye başladılar. Bunlardan birisi de geçtiğimiz Salı günü NBC kanalında başlayan This is Us dizisi olmuştu. Kanal yaptığı açıklamayla henüz bir bölüm yayınlandıktan sonra dizinin ilk sezonunu 18 bölüme çıkarttı.

This is Us böylece sezonun yeni Amerikan dizileri arasında tam sezona uzayan ilk dizi oldu. Dizi aynı zamanda yayınladığı ilk bölümle geçtiğimiz haftanın en çok izlenen yeni Amerikan dizisi olmuştu. Aslında yayına girmeden önce resmi Youtube ve Facebook fragmanlarının üç ay içinde 70 milyon izlenmeyi geçmesiyle yankı uyandırdığından dizinin başarısı ve gelen bu uzatma haberi beklendik de oldu.

Dizinin konusu ise aynı gün doğan bir grup insan üzerine ve komedi-drama karışımı bir dizi. Bahsi geçen grubun içindeyse üçüz bekleyen bir çift, hayatından sıkılmış ünlü bir aktör, kilo vermeye uğraşan çok şişman bir kadın ve yıllar önce kendisini terk eden babasını arayan bir adam bulunuyor. Kadroda ise Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Justin Hartley ve Sterling K. Brown gibi isimler var.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER