Will & Grace, finalinin 10. yılında özel bölümüyle geri döndü!

Will & Grace, finalinin 10. yılında özel bölümüyle geri döndü!
1998-2006 arasında sekiz sezon boyunca yayınlanan, kült olmuş komedi dizilerinden Will & Grace seneler sonra özel bir bölümle geri döndü.

Finalinin ardından 10 yıl geçen dizi için başrol oyuncuları Debra Messing, Eric McCormack, Megan Mullally ve Sean Hayes birkaç gündür yan yana bazı resimlerini yayınlıyorlar ve sosyal medya üzerinden üstü kapalı mesajlar atarak dizinin geri dönebileceğine dair bazı sinyaller veriyorlardı. Devam eden gizlilik hali Pazartesi günü son buldu ve yaklaşık 10 dakikalık özel bir bölüm dizinin sevenlerinin beğenisine sunuldu.

Dizinin özel bölümü Amerika'nın yaklaşık bir aylık süre kalan başkanlık yarışı üzerine seçim temalı bir bölüm. Dizinin ana karakterleri bir araya geliyorlar ve seçim konusunda fikirlerini esprili bir şekilde dile getiriyorlar.

Kadrosundaki ana karakter oyuncularına en az bir Emmy ödülü kazandıran bol ödüllü komedi dizisi Will & Grace, New York'ta yaşayan eşcinsel avukat Will, onun ev ve en iyi arkadaşı iç mimar ve heteroseksüel Grace, Grace'in sosyetik ve zengin asistanı Karen ile aktör olmak için çabalayan Will'in arkadaşı eşcinsel Jack'in hayatları üzerine bir dizi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER