KALKIN... UYANIN...

KALKIN... UYANIN...
Yapım şirketi Walt Disney'in resmi Twitter hesabından paylaştı yeni Star Wars afişi
VII. bölümü olan yeni filminin çekileceği duyulduğunda Star Wars (Yıldız Savaşları) yine günlerce konuşulmuştu. "Şimdilik" ilk gösterim için 18 Aralık 2015 tarihi veriliyor ve hayranlar tarafından geri sayım başlatıldı. O zaman kadar da büyük ihtimal, aşamalı olarak film hakkında yeni haberler azar azar servis edilecek. 

İşte onlardan biri: Üzerine türlü türlü tahminler yürütülen yeni bölümün adı belli oldu.Bitmeyen spekülasyonlardan sonra yapımcı Walt Disney resmi olarak dün twitter hesabından yayınladıkları yeni afişle açıkladı ismi. "Star Wars: The Force Awakens" (Güç Uyanıyor)

Yönetmen koltuğunda da müptelası olduğumuz her yapımın sonunda ismini görmeye alışık olduğumuz J.J. Abrams var ki zaten önceki Star Wars bölümlerinde yapımcı ve yönetmen George Lucas'ın yanındaydı Abrams. Lucas ise, "The Force Awakens" bölümünde danışman olarak yer alıyor.  

Mayıs ayında çekimleri başlanan VII.bölüm için bu zamana kadar Abrams birkaç fotoğrafı paylaşmıştı. Youtube'da da bol miktarda sahte, esprili fragman videoları dolaşıyor. Yine de henüz okumamış olanlar varsa, dolaşan en güçlü spoiler niteliğindeki dedikoduyu paylaşalım: Yeni film Daisy Ridley ve John Boyega'nın karakterlerinin sahnesiyle başlayacak-mış.

​Bu seride oyuncular: ​Carrie Fisher, Harrison Ford, 
Mark Hamill, 
John Boyega, 
Daisy Ridley, ​Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Max von Sydow ve Lupita Nyong'o olacak. 

İlk saatlerde 4 bine yakın retweet alan Walt Disney'in duyurusu için burun kıvıran, hayal kırıklığını belirten bildirimler de var. "Star Wars: The Force Awakens" ismi bazı hayranların yüksek beklentilerini karşılamasa da yine de hepsini uyandırmaya yetti. 
Ne diyelim, adettendir: May the Force be with you.


Serinin diğer filmlerinin adları sırayısla şöyle:
  • Star Wars IV: A New Hope, 
  • V: The Empire Strikes Back, 
  • VI:Return of the Jedi, 
  • Episode I:The Phantom Menace, 
  • Episode II: Attack of the Clones, 
  • Episode III: Revenge of the Sith, 
  • Star Wars:The Clone Wars, 
  • Episode VII: The Force Awakens
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER