Mandıra Filozofu ile beğeni kazanan Müfit Can Saçıntı'dan yeni film geliyor!

Mandıra Filozofu ile beğeni kazanan Müfit Can Saçıntı'dan yeni film geliyor!
Mandıra Filozofu filmleri ile milyonlarca seyirciye ulaşan Müfit Can Saçıntı, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve  aynı zamanda  yönetmenliğini  üstleneceği yeni bir sinema filmi ile sevenleriyle buluşacak. Saçıntı, “Yaşamak Güzel Şey” adını verdiği yeni filminin duyurusu için sosyal medyada ilginç bir yönteme başvurdu. Filmin adını takipçilerinin bulması için bir etkinlik oluşturan Saçıntı’nın sevenleri arasında günler süren kıyasıya bir rekabet yaşandı.
 
Mandıra Filozofu filmleri ile milyonlarca seyirciye ulaşan Müfit Can Saçıntı, yeni bir sinema filmiyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Saçıntı, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve aynı zamanda yönetmenliğini üstleneceği yeni filminin duyurusu için ilginç bir yönteme başvurdu.
 
“Yaşamak Güzel Şey” adını verdiği filmi için sosyal medya üzerinden bir etkinlik oluşturan Saçıntı, filmin adını takipçilerinin tahmin etmesini istedi. Her gün bir harf açıklayan yönetmenin takipçileri arasında günler süren kıyasıya bir rekabet yaşandı.
 
Eğlenceli yarışın sonunda, filmin adını ilk tahmin eden takipçisine dvd ve kitap hediye eden Saçıntı
“ Filmin adını, Çarkı-Film adını verdiğim bu yöntem ile açıklamak istedim. Amacım takipçilerim ile keyifli bir etkinliğe imza atmaktı. Bu kadar ilgi ile karşılaşacağımı tahmin etmemiştim. Film süresince bu eğlenceli etkinliklere devam edeceğim. “ dedi.
 
Nisan ayında vizyona girecek olan ve çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması planlanan filmde,Müfit Can Saçıntı ile birlikte kimlerin rol alacağı ise büyük bir merak konusu.
 
Saçıntı, kendisi dışında filmde rol alacak sürpriz isimleri de yine ilginç yöntemlerle açıklayacağını belirtti.
 
Açıklamalarını Musa Kart’ın çizdiği karikatür eşliğinde yapan  ve yeni filmi için büyük bir heyecan içinde olduğunu belirten Saçıntı “26 senedir bu sektördeyim. Benim çizgim belli. Olacak O Kadar yazar kadrosunda yer aldığım günden bu güne, insanları güldürürken düşündüren işler içinde yer almaya çalıştım. Bu filmde sistemin dayattığı yapay güzellikler yerine, yaşamın gerçek güzelliklerini hatırlatmak istiyorum. Böylece seyircimi mutlu etmeyi amaçlıyorum.” dedi.


 
İşte filmin adı için Saçın’tının takipçilerinden gelen ilginç tahminlerden bazıları:  
Yakacak Kömür Koy, Yılışık Bizim Bey, Yolacak Siyah Tüy, Yalamak Güzel Şey,  Yenecek Armut Soy, Yürümek Tuhaf Şey,  Yutulan Kırık Ney, Yamaçtan Çabuk Kay, Yumurtan soğuk Bey…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER