Gamze Topuz, Hayat Bazen Tatlıdır'ın kadrosuna dahil oldu!

Gamze Topuz, Hayat Bazen Tatlıdır'ın kadrosuna dahil oldu!
Süreç Film'in yeni sezonda Star Tv için hazırladığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin kadrosuna Gamze Topuz da dahil oldu.

Başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan'ın paylaşacağı diziyi Gani Müjde kaleme alırken, yönetmen koltuğunda son olarak O Hayat Benim dizisini çeken Hamdi Alkan oturacak.

Öğretmenlik hayatı boyunca doğru bildiklerini savunduğu için başına gelmeyen kalmayan Hayat Öğretmen’i güzel oyuncu Birce Akalay canlandırırken; Kanbolat Görkem Arslan dizide mafya babası rolünü üstleniyor. Ufuk Özkan’ı ise Hayat’ın çalıştığı okulun müdürü rolünde izleyeceğiz.  

Dizinin konusu: Dizi idealist öğretmen Hayat’ın çalıştığı okullarda yaşadığı sorunlar ve kardeşi Gözde ile sürdürdüğü hayatını konu ediyor. Hayat Öğretmen prensiplerinden hiçbir zaman vazgeçmediği için başına gelmeyen kalmıyor...

Problemler, çalıştığı özel okuldan ayrıldıktan sonra bir Anadolu lisesinde çalışmaya başlayan Hayat Öğretmen’in peşini bırakmıyor. İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki bu Anadolu lisesinde değişik öğretmenler ve haylaz ama sevimli öğrencilerin arasına katılan Hayat ve Gözde okulda bazı dengeleri değiştirecek... Bu okulda heyecan ve hareket hiç eksik olmayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER