Pelin Çift ile Gündem Ötesi, yeni sezonuyla TRT1'de devam ediyor!

Pelin Çift ile Gündem Ötesi, yeni sezonuyla TRT1'de devam ediyor!
TRT 1 ekranlarında Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi olan ‘Pelin Çift ile Gündem Ötesi’ yeni yayın döneminde de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Deneyimli sunucu Pelin Çift’in hazırlayıp sunduğu, izleyicinin merakla beklediği ‘Gündem Ötesi’ yeni sezonun ilk bölümü ile 21 Eylül Çarşamba akşamı saat 22.45’te TRT 1 ekranında olacak.

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Keleş’in konuk olacağı sezonun ilk bölümünde, FETÖ yapılanmasının bilinmeyenleri masaya yatırılacak. Prof. Dr. Ahmet Keleş, 25 sene içinde yer aldığı yapının sırlarını ve bizzat yaşadıklarını canlı yayında anlatacak. FETÖ'nün bilinmeyenlerinin ve örgüt sırlarının konuşulacağı programda, ‘Ağlayan vaiz, kendini nasıl mehdi ilan etti?’, ‘Hain planlarına ulaşmak için hangi kirli yöntemleri kullandı?’ gibi birçok soru ve daha fazlasına yanıt aranacak.

21 Eylül’den itibaren her Çarşamba Gecesi TRT 1 ekranında uzman konuk ve özel konuları ile gündem yaratmaya devam edecek olan Gündem Ötesi, insanın en temel sorusu yaratılışa ait sırları, bilim, din, semboller, tarihi gerçekler ve kadim bilgiler ışığında sorgulayacak.

Gündem Ötesi 21 Eylül 2016 Çarşamba akşamı saat 22.45’te TRT 1'de…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER